حس نوع دوستی و کمک به همنوع همواره از خصلت های نیکوی ایرانیان بوده و در آموزه های دینی ومذهبی ما نیز فراوان به آن توصیه شده است.

موسسه خیریه ترنم مهر آسمانی به عنوان یک سازمان خیریه همواره با تکیه بر حمایت و اعتماد مردم نوع دوست سرزمینمان، تلاش کرده تا این کمکها را به دست نیازمندان و مستحقین واقعی آن رسانده و با ایجاد بستر و شبکه ای مناسب، علاوه بر حمایت مادی، زمینه ساز رشد و توانمندسازی این نیازمندان و مددجویان باشد.

لذا کمکهای شما عزیزان اعم از کوچک یا بزرگ در کنار کمکهای سایر نیکوکاران عزیز، همواره میتواند کلیدی باشد برای گشودن قفلهای بسته زندگی هموطنان نیازمندمان. حتی قطره هایی کوچک از محبت شما رودی جاری خواهند شد که زندگی بخش اند. انگیزه انجام کار نیک هر چه باشد زیباست و پیش از هر چیز، در زندگی خود شخص جاری خواهد شد و اولین ارمغان آن بی شک، یک حس خوب و فوق العاده برای خود فرد خواهد بود.

از اینکه در این راه با ما همراهید قدردان شمائیم.

شما میتوانید کمکهای نقدی خود را از طریق پرداخت آنلاین با استفاده از گزینه "همین حالا وقتشه" و یا واریز به یکی از حسابهای بانکی موسسه اهدا نمایید. همچنین در حال حاضر تمامی دستگاههای خودپرداز بانک دی در سراسر کشور ، گزینه "کمک به ترنم مهر آسمانی" را دارا هستند.

از آنجایی که ترنم مهر آسمانی خود را موظف به پاسخگویی به شما عزیزان در خصوص نحوه عملکرد کمکهای اهدایی میداند، خواهشمندیم پس از واریز هرگونه وجه به عنوان کمک اهدایی، حتما با دفتر مرکزی بنیاد با شماره 02634533419 و یا مددکار مربوطه تماس حاصل فرمایید و یا مراتب را از طریق ارسال فیش بانکی را به شماره نمابر 02634533419 با ذکر مشخصات دقیق اهدا کننده و شماره تماس، به اطلاع همکاران مسئول ما برسانید.

ترنم مهر

به ترنم مهر بپیوندید

شبکه های اجتماعی